menu

Dane kontaktowe

2017-08-01 12:34:14 (ost. akt: 2017-10-23 12:57:55)

Sekretariat

Jolanta Łońska
pok.21, (89) 623 20 60, faks: (89) 623 20 76

Wójt Gminy

Alicja Kołakowska
(89) 623 20 62
wojt@swietajno-ug.wwm.pl

Sekretarz Gminy

Piotr Szopiński
(89) 623 20 63
wojt@swietajno.ug.gov.pl

Referat Techniczny

Kierownik referatu technicznego
Maciej Templin
pok. 14, (89) 623 20 77
m.templin@swietajno-ug.wwm.pl

Rozwój i promocja Gminy
Adrian Polita
pok. 16, (89) 623 20 78
a.polita@swietajno-ug.wwm.pl

Gospodarka mienia komunalnego, zarządzanie zasobami
Angelika Gołaś
pok.19, (89) 623 20 66
a.gudelska@swietajno-ug.wwm.pl

Planowanie Przestrzenne
Jolanta Majewska
pok.13, (89) 623 20 64
j.majewska@swietajno-ug.wwm.pl

Infrastruktura techniczna
Jolanta Górska
pok.13, (89) 623 20 64
jolagorska.ug@wp.pl

Gospodarka nieruchomościami, ds. mienia komunalnego
Bors Ewelina
pok.13, (89) 623 20 84
e.bors@swietajno-ug.wwm.pl

Gospodarka odpadami komunalnymi
Pasymowska Aneta
pok.18, (89) 623 20 68
a.pasymowska@swietajno-ug.wwm.pl

Fundusze zewnętrzne , programy pomocowe
Lenkiewicz Wojciech
pok.16, (89) 623 20 80
w.lenkiewicz@swietajno-ug.wwm.pl

Rolnictwo, leśnictwo, drogi
Lipka Adrian
pok.19, (89) 623 20 66, 604 081 526
a.lipka@swietajno-ug.wwm.pl

Administracja, pomoc informatyczna
Piotr Kalinowski
pok.3, (89) 623 20 88
p.kalinowski@swietajno-ug.wwm.pl

Referat Budżetu i Finansów

Skarbnik gminy
Magdalena Majewska
pok. 7, (89) 623 20 73
skarbnik@swietajno.ug.gov.pl

Podatki i opłaty
Wioletta Komorek
pok. 11, (89) 623 20 79
podatki@swietajno-ug.wwm.pl

Agnieszka Grabowska
pok. 18, (89) 623 20 74
grabowska-egz@wp.pl

Budżet i finanse
Puławska Danuta
pok. 6, (89) 623 20 72

Ewelina Szmigiel
pok. 6, (89) 623 20 72
e.szmigiel@swietajno-ug.wwm.pl


Referat organizacyjny


Biuro Rady Gminy
Barbara Skonieczna
pok.15, (89) 623 20 75
skoniecznabarbara@wp.pl

Sprawy obywatelskie, OSP
Jerzy Janowski
pok. 4, (89) 623 20 82
info@swietajno.ug.gov.pl

Urząd Stanu Cywilnego


Liliana Napiórkowska
pok.17, (89) 623 20 70

Ewidencja ludności, działalność gospodarcza, akcyza, Urząd Stanu Cywilnego - dowody osobiste, małżeństwa, zmiana imienia, nazwiska, zgony
Ewa Żywica
pok.20, (89) 623 20 71
ewa.roslon@swietajno-ug.wwm.pl