menu

Sołectwa

Sołectwo Biały Grunt
granice: wieś Biały Grunt
Rada Sołecka:
Agata Cicha - sołtys / przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Barbara Buła
Małgorzata Rolka
Andrzej Szmigiel

Sołectwo Chochół
granice: wieś Chochół
Rada Sołecka:
Zdzisław Grzyb - sołtys / przewodniczący rady/
Członkowie rady:
Dorota Kostrzewska
Rafał Szmigiel
Andrzej Maciora

Sołectwo Nowe Czajki i Cis
granice: wieś Nowe Czajki, wieś Cis
Rada Sołecka:
Jacek Gnatkowski - sołtys / przewodniczący rady/
Członkowie rady:
Waldemar Gwiazda
Adam Grzegorczyk
Marek Cichy

Sołectwo Stare Czajki
granice: wieś Stare Czajki
Rada Sołecka:
Władysław Karpiński - sołtys / przewodniczący rady/
Członkowie rady:
Zdzisław Dawidczyk
Lech Jakubiak

Sołectwo Długi Borek
granice: wieś Długi Borek
Rada Sołecka:
Andrzej Bełcikowski - sołtys / przewodniczący rady/
Członkowie rady:
Anna Mikołajczyk
Elżbieta Chaber
Zbigniew Kaczmarczyk

Sołectwo Jerominy
granice: wieś Jerominy
Rada Sołecka:
Jan Wielk - sołtys /przewodniczący rady/
Członkowie rady:
Waldemar Lenkiewicz
Wojciech Lenkiewicz


Sołectwo Jerutki
granice: wieś Jerutki i osada leśna
Rada Sołecka:
Karolina Ślubowska - sołtys / przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Teresa Kaczkowska
Mateusz Pałaszewski
Marcin Cudnoch
Michał Górski
Krystian Gromadzki
Mariusz Rolka
Monika Ziebis

Sołectwo Jeruty
granice: wieś Jeruty, osada Chajdyce
Rada Sołecka:
Elżbieta Jabłonowska - sołtys /przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Kazimierz Barszcz
Halina Ostrowska
Bogumiła Gwiazda
Marianna Nicińska

Sołectwo Koczek
granice: wieś Koczek
Rada Sołecka:
Izabela Magdaleńska - sołtys /przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Monika Szok
Kazimierz Szok

Sołectwo Kolonia
granice: wieś Kolonia i osada leśna
Rada Sołecka:
Monika Lidia Gwiazda - sołtys / przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Krzysztof Żmijewski
Wanda Rapacka
Marek Kaczyński
Mariusz Kozioł

Sołectwo Konrady
granice:wieś Konrady
Rada Sołecka:
Alina Kostiuk - sołtys /przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Krzysztof Samsel
Marianna Samsel

Sołectwo Piasutno
granice: wieś Piasutno i osada leśna, wieś Powałczyn i osada leśna
Rada Sołecka:
Konrad Szewczyk - sołtys /przewodniczący rady/
Członkowie rady:
Albert Kiliman
Jan Lisiewski
Kazimierz Polak
Ewa Rosłoń
Tadeusz Skowroński
Łukasz Chodkowski

Sołectwo Spychowo
granice: wieś Spychowo i osada leśna, wieś Kierwik, wieś Połom
Rada Sołecka:
Ksymena Klusek - sołtys /przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Arkadiusz Krystkiewicz
Dominik Parzych
Katarzyna Pieńkosz
Jolanta Róziecka

Sołectwo Świętajno
granice:wieś Świętajno i osada leśna
Rada Sołecka
Edyta Duda - sołtys /przewodnicząca rady/
Członkowie rady:
Edyta Kopeć
Wiesław Kozłowski
Dariusz Krynicki
Błażej Parda
Beata Pieloszczyk
Emilia Szydłowska

Sołectwo Zielone
granice: wieś Zielone
Rada Sołecka:
Ryszard Zera - sołtys /przewodniczący rady/
Członkowie rady:
Szczepan Kulas
Grzegorz Szcześniak